TPS71202DRCRG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS71202DRCRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS71202DRCRG4
Številka dela TPS71202DRCRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN POS ADJ 250MA 10VSON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 98259 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.4V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) 5.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 10-VSON (3x3) Serija -
Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad PSRR 59dB ~ 54dB (120Hz)
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 2 Output 1.2 V ~ 5.5 V 250mA 10-VSON (3x3)
Tok - Supply (Max) 600µA Trenutni - Quiescent (Iq) 250µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good