TPS709B33DBVT
pregled izdelka
Številka dela: TPS709B33DBVT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS709B33DBVT
Številka dela TPS709B33DBVT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67952 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-43700-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SOT-23-5 Tok - Supply (Max) 350µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 2.05µA Trenutni - izhod 150mA