TPS709A30DBVR
pregled izdelka
Številka dela: TPS709A30DBVR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS709A30DBVR
Številka dela TPS709A30DBVR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 200845 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1.4V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 30V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 52dB (10Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 150mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 350µA Trenutni - Quiescent (Iq) 2.05µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable