TPS62401DRCT
pregled izdelka
Številka dela: TPS62401DRCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS62401DRCT
Številka dela TPS62401DRCT Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK PROG/1.8V DL 10SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79750 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.1V, 1.575V (1.8V) Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 6V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 10-VSON (3x3) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Programmable (Fixed) Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-20691-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2.25MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Programmable (Fixed) 1.1V, 1.575V (1.8V) 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 400mA, 600mA