TPS62400DRCT
pregled izdelka
Številka dela: TPS62400DRCT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS62400DRCT
Številka dela TPS62400DRCT Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ DL SYNC 10SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70790 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 0.6V Voltage - Output (Max) 6V
Napetost - Vhod (Min) 2.5V Napetost - Vhod (maks.) 6V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 10-VSON (3x3) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 10-VFDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-20690-2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število izhodov 2 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 2.25MHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 0.6V 2 Output 400mA, 600mA 10-VFDFN Exposed Pad Trenutni - izhod 400mA, 600mA