TPS2010PWRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS2010PWRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 0.4A PWR DIST SWITCH 14-TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TPS2010PWRG4
Številka dela TPS2010PWRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC 0.4A PWR DIST SWITCH 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6562 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 2.7 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 14-TSSOP
Serija - Rds On (Typ) 75 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature Tok - izhod (maks.) 200mA