TPS2010DRG4
pregled izdelka
Številka dela: TPS2010DRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC 0.4A PWR DIST SWITCH 8-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS2010DRG4
Številka dela TPS2010DRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC 0.4A PWR DIST SWITCH 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 59693 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) Not Required Napetost - obremenitev 2.7 V ~ 5.5 V
Tip stikala General Purpose Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Rds On (Typ) 75 mOhm
Razmerje - Vhod: Izhod 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda N-Channel
Izhodna konfiguracija High Side delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Vrsta vnosa Non-Inverting Lastnosti -
Zaščita napak Current Limiting (Fixed), Over Temperature Tok - izhod (maks.) 200mA
Številka osnovnega dela TPS2010
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS2010DR
TPS2010DR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC 0.4A PWR DIST SWITCH 8-SOIC