TPS1100PWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS1100PWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET P-CH 15V 1.27A 8-TSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS1100PWR
Številka dela TPS1100PWR Proizvajalec N/A
Opis MOSFET P-CH 15V 1.27A 8-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111234 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) +2V, -15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 504mW (Ta) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Druga imena 296-13383-2
TPS1100PWRG4
TPS1100PWRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.45nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 2.7V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 15V natančen opis P-Channel 15V 1.27A (Ta) 504mW (Ta) Surface Mount 8-TSSOP
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.27A (Ta)