TPS1100D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TPS1100D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TPS1100D
Številka dela TPS1100D Proizvajalec N/A
Opis MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53939 pcs Podatkovni list
Vgs (th) (Max) @ Id 1.5V @ 250µA Vgs (Max) +2V, -15V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 1.5A, 10V
Odmik moči (maks.) 791mW (Ta) Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-3379-5
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.45nC @ 10V Vrsta FET P-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 2.7V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 15V natančen opis P-Channel 15V 1.6A (Ta) 791mW (Ta) Surface Mount 8-SOIC
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.6A (Ta)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TPS1100PW
TPS1100PW
Proizvajalci: N/A
Opis: MOSFET P-CH 15V 1.27A 8-TSSOP
Na zalogi: 88038 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS1100DG4
TPS1100DG4
Proizvajalci: N/A
Opis: MOSFET P-CH 15V 1.6A 8-SOIC
Na zalogi: 93807 pcs
Prenesi:
RFQ
TPS/MBX DOLPH RED
TPS/MBX DOLPH RED
Proizvajalci: Fluke Electronics
Opis: 1760TR EP0326Z DOLPHIN CLIP
TPS-70L
TPS-70L
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC CYLINDR
Prenesi: TPS-70L.pdf
TPS1100DR
TPS1100DR
TPS-70V
TPS-70V
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 70A 170VDC RAD BEND