TMS320LC50PQ57
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMS320LC50PQ57
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 132-BQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320LC50PQ57
Številka dela TMS320LC50PQ57 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 132-BQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4109 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Fixed Point Paket naprave za dobavitelja 132-BQFP (24.54x24.54)
Serija TMS320C5x Pakiranje Tray
Paket / primer 132-BQFP Bumpered delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
On-chip RAM 20kB Nehlapen pomnilnik ROM (4 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Serial Port
Ura 57MHz Številka osnovnega dela TMS320LC50