TMS320LC31PQ40
pregled izdelka
Številka dela: TMS320LC31PQ40
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DSP 132-BQFP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320LC31PQ40
Številka dela TMS320LC31PQ40 Proizvajalec N/A
Opis IC DSP 132-BQFP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4442 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 3.30V Napetost - jedro 3.30V
Tip Floating Point Paket naprave za dobavitelja 132-BQFP (24.54x24.54)
Serija TMS320C3x Pakiranje Tray
Paket / primer 132-BQFP Bumpered delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 8.25kB Nehlapen pomnilnik External
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Serial Port
Ura 40MHz Številka osnovnega dela TMS320LC31