TMS320DM355DZCE216
pregled izdelka
Številka dela: TMS320DM355DZCE216
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320DM355DZCE216
Številka dela TMS320DM355DZCE216 Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4179 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 3.3V Napetost - jedro 1.30V
Tip Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Paket naprave za dobavitelja 337-NFBGA (13x13)
Serija TMS320DM3x, DaVinci™ Pakiranje Tray
Paket / primer 337-LFBGA Druga imena 296-41933-5
TMS320DM355DZCE216-ND
delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC) On-chip RAM 56kB
Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB) Tip montaže Surface Mount
Vmesnik ASP, I²C, SPI, UART, USB Ura 216MHz