TMS320DM335ZCE270
pregled izdelka
Številka dela: TMS320DM335ZCE270
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
160 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMS320DM335ZCE270
Številka dela TMS320DM335ZCE270 Proizvajalec N/A
Opis IC DGTL MEDIA SOC 337NFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4303 pcs Podatkovni list
Napetost - V / I 1.8V, 3.3V Napetost - jedro 1.30V
Tip Digital Media System-on-Chip (DMSoC) Paket naprave za dobavitelja 337-NFBGA (13x13)
Serija TMS320DM3x, DaVinci™ Pakiranje Tray
Paket / primer 337-LFBGA delovna temperatura 0°C ~ 85°C (TC)
On-chip RAM 56kB Nehlapen pomnilnik ROM (8 kB)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Ura 270MHz Številka osnovnega dela TMS320DM335