TLV705185YFPT
pregled izdelka
Številka dela: TLV705185YFPT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV705185YFPT
Številka dela TLV705185YFPT Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 493985 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DSBGA (0.8x0.8) Serija -
Paket / primer 4-XFBGA, DSBGA PSRR 80dB ~ 55dB (10kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-DSBGA (0.8x0.8)
Tok - Supply (Max) 315µA Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable