TLV705185YFPR
pregled izdelka
Številka dela: TLV705185YFPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4DSBGA
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLV705185YFPR
Številka dela TLV705185YFPR Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 532478 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-DSBGA (0.8x0.8) Serija -
Paket / primer 4-XFBGA, DSBGA PSRR 80dB ~ 55dB (10kHz ~ 1MHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-30557-2 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-DSBGA (0.8x0.8) Tok - Supply (Max) 315µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 200mA