TLC1549IDR
pregled izdelka
Številka dela: TLC1549IDR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLC1549IDR
Številka dela TLC1549IDR Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45857 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 5V Napetost - Supply, Analog 5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 38k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C