TLC1549CDR
pregled izdelka
Številka dela: TLC1549CDR
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TLC1549CDR
Številka dela TLC1549CDR Proizvajalec N/A
Opis IC ADC 10BIT 38KSPS 1CH 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17601 pcs Podatkovni list
Napetost - Supply, Digital 5V Napetost - Supply, Analog 5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Stopnja vzorčenja (na sekundo) 38k Referenčni tip External
Razmerje - S / H: ADC 1:1 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena 296-41667-6
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število vhodov 1