TL7770-12CDWR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL7770-12CDWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL PWR SPLY SUPRVISO 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL7770-12CDWR
Številka dela TL7770-12CDWR Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL PWR SPLY SUPRVISO 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45960 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 12V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Izhod Complementary Druga imena 296-12954-2
TL7770-12CDWRE4
TL7770-12CDWRE4-ND
TL7770-12CDWRG4
TL7770-12CDWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 2