TL7770-12CDW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL7770-12CDW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC PS SUPERVISOR DUAL 16-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL7770-12CDW
Številka dela TL7770-12CDW Proizvajalec N/A
Opis IC PS SUPERVISOR DUAL 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5181 pcs Podatkovni list
Napetost - Prag 12V, Adj Tip Multi-Voltage Supervisor
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Izhod Complementary delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)