TL751L12CDG4
pregled izdelka
Številka dela: TL751L12CDG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL751L12CDG4
Številka dela TL751L12CDG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312687 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 150mA 8-SOIC
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable