TL751L10CP
pregled izdelka
Številka dela: TL751L10CP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA 8DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL751L10CP
Številka dela TL751L10CP Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 139934 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) PSRR 65dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-8013-5
TL751L10CPE4
TL751L10CPE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 8-PDIP Trenutni - izhod 150mA