TL5001IPSR
pregled izdelka
Številka dela: TL5001IPSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5001IPSR
Številka dela TL5001IPSR Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BCK/BOOST/FLYBK 8SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 136771 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Buck, Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-SO
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena TL5001IPSRG4
TL5001IPSRG4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz