TL5001IPG4
pregled izdelka
Številka dela: TL5001IPG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL5001IPG4
Številka dela TL5001IPG4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58192 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V Topologija Buck, Boost, Flyback
Sinhronski usmerjevalnik No Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP
Serija - Serijski vmesniki -
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Vrsta izhoda Transistor Driver Izhodne faze 1
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena TL5001IPE4
TL5001IPE4-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število izhodov 1
Funkcija Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Frekvenca - preklop 20kHz ~ 500kHz