TL-SCSI285PWRE4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL-SCSI285PWRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije TL-SCSI285PWRE4
Številka dela TL-SCSI285PWRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 500MA 20TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3585 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 620mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 500mA 20-TSSOP
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -