TL-SCSI285KCSE3
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TL-SCSI285KCSE3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.85V 620MA TO220-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TL-SCSI285KCSE3
Številka dela TL-SCSI285KCSE3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.85V 620MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47251 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.8V @ 620mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Over Voltage Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 62dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-21608-5 delovna temperatura 0°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Through Hole
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 620mA TO-220-3 Trenutni - izhod 620mA