SN75LBC174ADWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC174ADWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC174ADWR
Številka dela SN75LBC174ADWR Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28939 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Driver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Protokol RS422, RS485 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C