SN75LBC174ADW
pregled izdelka
Številka dela: SN75LBC174ADW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75LBC174ADW
Številka dela SN75LBC174ADW Proizvajalec N/A
Opis IC QUAD RS-485 DIFF DRVR 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14830 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Driver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Protokol RS422, RS485 Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 296-26661-5
SN75LBC174ADW-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 4/0