SN75C3232EDWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3232EDWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINE DRVR/RCVR RS232 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3232EDWR
Številka dela SN75C3232EDWR Proizvajalec N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS232 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69011 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 300mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-21081-2
SN75C3232EDWRG4
SN75C3232EDWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C