SN75C3232EDRG4
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3232EDRG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINE DRVR/RCVR RS232 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3232EDRG4
Številka dela SN75C3232EDRG4 Proizvajalec N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS232 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93082 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 300mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 2/2