SN75C3223DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3223DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3223DWR
Številka dela SN75C3223DWR Proizvajalec N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS232 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71274 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-13500-2
SN75C3223DWRE4
SN75C3223DWRE4-ND
SN75C3223DWRG4
SN75C3223DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C