SN75C3223DW
pregled izdelka
Številka dela: SN75C3223DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C3223DW
Številka dela SN75C3223DW Proizvajalec N/A
Opis IC LINE DRVR/RCVR RS-232 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6801 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 2/2