SN75C23243DLR
pregled izdelka
Številka dela: SN75C23243DLR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL RS232 PORT 3-5.5V 48SSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C23243DLR
Številka dela SN75C23243DLR Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL RS232 PORT 3-5.5V 48SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30784 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 48-SSOP Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-13321-2
SN75C23243DLRG4
SN75C23243DLRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C