SN75C23243DL
pregled izdelka
Številka dela: SN75C23243DL
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC DUAL RS-232 PORT 48-SSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN75C23243DL
Številka dela SN75C23243DL Proizvajalec N/A
Opis IC DUAL RS-232 PORT 48-SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3614 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3 V ~ 5.5 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 48-SSOP Serija -
Histereza sprejemnika 500mV Protokol RS232
Pakiranje Tube Paket / primer 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 6/10