SN75ALS162DWE4
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS162DWE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS162DWE4
Številka dela SN75ALS162DWE4 Proizvajalec N/A
Opis IC OCTAL BUS TXRX 24-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18554 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 650mV Protokol IEEE 488
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 8/8