SN75ALS161DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS161DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX BUS OCTAL 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS161DWR
Številka dela SN75ALS161DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX BUS OCTAL 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24689 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Histereza sprejemnika 650mV Protokol IEEE 488
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Druga imena 296-29416-2
SN75ALS161DWR-ND
SN75ALS161DWRE4
SN75ALS161DWRE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C