SN75ALS056DWR
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS056DWR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX BUS TRAPESOIDAL 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS056DWR
Številka dela SN75ALS056DWR Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX BUS TRAPESOIDAL 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 30084 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Protokol IEEE 896 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 296-29922-2
SN75ALS056DWR-ND
SN75ALS056DWRE4
SN75ALS056DWRE4-ND
SN75ALS056DWRG4
SN75ALS056DWRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 4/4