SN75ALS056DW
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN75ALS056DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC TXRX BUS 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN75ALS056DW
Številka dela SN75ALS056DW Proizvajalec N/A
Opis IC TXRX BUS 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14549 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Transceiver
Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC Serija -
Protokol IEEE 896 Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena SN75ALS056DWG4
SN75ALS056DWG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število gonilnikov / sprejemnikov 4/4