SN74LVC2G32YEPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G32YEPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G32YEPR
Številka dela SN74LVC2G32YEPR Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP 8DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5381 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Serija 74LVC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-XFBGA, DSBGA Druga imena 296-15349-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vhodov 2
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 3.2ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 2 Channel 8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA