SN74LVC2G32MDCUREP
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G32MDCUREP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 2CH 2-INP US8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G32MDCUREP
Številka dela SN74LVC2G32MDCUREP Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP US8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63604 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja US8
Serija 74LVC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width) Druga imena 296-22359-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.7ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 2 Channel US8
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA