SN74LVC2G32DCTRE4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G32DCTRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 2CH 2-INP SM8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G32DCTRE4
Številka dela SN74LVC2G32DCTRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP SM8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 356104 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SM8 (SSOP)
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 3.2ns @ 5V, 50pF Vrsta logike OR Gate
Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis OR Gate IC 2 Channel SM8 (SSOP) Trenutni - Quiescent (Max) 10µA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA Številka osnovnega dela 74LVC2G32