SN74LVC2G32DCTR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC2G32DCTR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 2CH 2-INP SM8
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC2G32DCTR
Številka dela SN74LVC2G32DCTR Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 2CH 2-INP SM8 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156391 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SM8 (SSOP)
Serija 74LVC Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-LSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width) Druga imena 296-13267-1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 3.2ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 2 Channel SM8 (SSOP)
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA
Številka osnovnega dela 74LVC2G32
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SN74LVC2G241YZAR
SN74LVC2G241YZAR
Proizvajalci: N/A
Opis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 8DSBGA
Na zalogi: 5148 pcs
Prenesi:
RFQ
SN74LVC2G241YEAR
SN74LVC2G241YEAR
Proizvajalci: N/A