SN74LVC1G32MDCKREP
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC1G32MDCKREP
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC1G32MDCKREP
Številka dela SN74LVC1G32MDCKREP Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 180580 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja SC-70-5
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena 296-22350-2
V62/04734-02XE
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.5ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 1 Channel SC-70-5
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA