SN74LVC1G32DRYR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LVC1G32DRYR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LVC1G32DRYR
Številka dela SN74LVC1G32DRYR Proizvajalec N/A
Opis IC GATE OR 1CH 2-INP 6SON Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 854071 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 1.65 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 6-SON (1.45x1)
Serija 74LVC Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UFDFN Druga imena 296-21549-2
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4ns @ 5V, 50pF
Vrsta logike OR Gate Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V
Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis OR Gate IC 1 Channel 6-SON (1.45x1)
Trenutni - Quiescent (Max) 10µA Trenutna - izhodna visoka, nizka 32mA, 32mA