SN74LS390DG4
pregled izdelka
Številka dela: SN74LS390DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COUNTER DECADE 8BIT 16SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
440 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LS390DG4
Številka dela SN74LS390DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC COUNTER DECADE 8BIT 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88554 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75V ~ 5.25V Trigger Type Negative Edge
Čas - Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74LS Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Counter, Decade
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Smer Up
natančen opis Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC Count Rate 35MHz