SN74LS390D
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74LS390D
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LS390D
Številka dela SN74LS390D Proizvajalec N/A
Opis IC BIN COUNTR DUAL 4BIT 16-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53812 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75V ~ 5.25V Trigger Type Negative Edge
Čas - Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC
Serija 74LS Ponastaviti Asynchronous
Pakiranje Tube Paket / primer 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena 296-34004-5
SN74LS390D-ND
SN74LS390DE4
SN74LS390DE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Counter, Decade Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Smer Up natančen opis Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SOIC
Count Rate 35MHz Številka osnovnega dela 74LS390