SN74LS240NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74LS240NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.25V 20SO
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LS240NSR
Številka dela SN74LS240NSR Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.25V 20SO Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281733 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 20-SO
Serija 74LS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Vrsta izhoda 3-State
Druga imena 296-26508-2
SN74LS240NSR-ND
SN74LS240NSRE4
SN74LS240NSRE4-ND
SN74LS240NSRG4
SN74LS240NSRG4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število elementov 2 Število bitov na element 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta logike Buffer, Inverting Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa - natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO
Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 24mA Številka osnovnega dela 74LS240