SN74LS240DWRE4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SN74LS240DWRE4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74LS240DWRE4
Številka dela SN74LS240DWRE4 Proizvajalec N/A
Opis IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 284145 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74LS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda 3-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike Buffer, Inverting
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta vnosa -
natančen opis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Trenutna - izhodna visoka, nizka 15mA, 24mA