SN74F74NSR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F74NSR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F74NSR
Številka dela SN74F74NSR Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188605 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Vrsta izhoda Differential Druga imena 296-31765-1
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 8ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 16mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 145MHz Številka osnovnega dela 74F74