SN74F74DR
pregled izdelka
Številka dela: SN74F74DR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F74DR
Številka dela SN74F74DR Proizvajalec N/A
Opis IC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 417334 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Tip D-Type
Trigger Type Positive Edge Serija 74F
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda Differential Druga imena 296-1183-2
SN74F74DRE4
SN74F74DRE4-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število elementov 2
Število bitov na element 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 5.8ns @ 5V, 50pF
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Set(Preset) and Reset
Trenutni - Quiescent (Iq) 16mA Trenutna - izhodna visoka, nizka 1mA, 20mA
Frekvenca ure 145MHz Številka osnovnega dela 74F74