SN74F2373DW
pregled izdelka
Številka dela: SN74F2373DW
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SN74F2373DW
Številka dela SN74F2373DW Proizvajalec N/A
Opis IC LATCH OCTAL TRANSP D 20-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3037 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 20-SOIC
Serija 74F Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Vrsta izhoda Tri-State
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta logike D-Type Transparent Latch
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Neodvisni tokokrogi 1
Trenutna - izhodna visoka, nizka 3mA, 12mA Circuit 8:8